Erciyes Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Proje Sayılarının Dağılımı
TBTK: TÜBİTAK Projesi
SANT: Sanayi Tezleri Araştırma Projesi
KBDP: Kalkınma Bakanlığı Destekli Proje
BAPA: BAP Destekli Araştırma Projesi
UKDP: Diğer Ulusal Kurumlarca Desteklenen Projeler
ABÇP: Avrupa Birliği Çerçeve Projesi
ABDP: Avrupa Birliği Destekli Diğer Projeler
UABP: Uluslararası Kurumlarca Bilimsel Arştırma Projesi
DGRP: Diğer Projeler
ALAN
TBTK
SANT
KBDP
BAPA
UKDP
ABCP
ABDP
UABP
DGRP
TOPLAM
Bilgisayar Bilimi155154080139
Bitki & Hayvan Bilimi4204141200201210
Biyoloji & Biyokimya2100596110290
Çevre/Ekoloji1900163210041
Çok Disiplinli66003891220118
Ekonomi & İşletme214522000236
Farmakoloji & Toksikoloji2500543000385
Fizik2001162001444
İmmunoloji120080000020
Kimya2900502300589
Klinik Tıp863124071444350
Malzeme Bilimi23633411002079
Matematik700140000122
Mikrobiyoloji3700454000288
Moleküler Biyoloji & Genetik56017680103145
Mühendislik23230212665651335631
Nörobilim & Davranış2000141000035
Psikiyatri3000000003
Psikoloji0000000000
Sanat & Beşeri Billimler201834230050
Sosyal Bilimler, Genel7902702910231916248
Tarım Bilimleri6910103513267242
Temel Bilimler, Genel410111120710163
Uzay Bilim1802113001035
Yerbilimi1001100003
Diğer580173276702174
TOPLAM98346431458305347439583040
The En Fazla Proje Üretilen Araştırma Alanlarının Dağılımı chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre Proje Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2018
Erciyes Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi