Erciyes Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Proje Sayılarının Dağılımı
TBTK: TÜBİTAK Projesi
SANT: Sanayi Tezleri Araştırma Projesi
KBDP: Kalkınma Bakanlığı Destekli Proje
BAPA: BAP Destekli Araştırma Projesi
UKDP: Diğer Ulusal Kurumlarca Desteklenen Projeler
ABÇP: Avrupa Birliği Çerçeve Projesi
ABDP: Avrupa Birliği Destekli Diğer Projeler
UABP: Uluslararası Kurumlarca Bilimsel Arştırma Projesi
DGRP: Diğer Projeler
ALAN
TBTK
SANT
KBDP
BAPA
UKDP
ABCP
ABDP
UABP
DGRP
TOPLAM
Bilgisayar Bilimi165164081142
Bitki & Hayvan Bilimi4504149230201224
Biyoloji & Biyokimya2200606110292
Çevre/Ekoloji2300163210045
Çok Disiplinli72004292220129
Ekonomi & İşletme314521000135
Farmakoloji & Toksikoloji27005830001098
Fizik2102182001448
İmmunoloji120080000020
Kimya3100582300599
Klinik Tıp913125371444368
Malzeme Bilimi24633311002079
Matematik800140000123
Mikrobiyoloji3700464000289
Moleküler Biyoloji & Genetik54018080103147
Mühendislik23830213036051535680
Nörobilim & Davranış2100141000036
Psikiyatri3000000003
Psikoloji0000000000
Sanat & Beşeri Billimler2021333440058
Sosyal Bilimler, Genel8902742910222016262
Tarım Bilimleri8521131523378292
Temel Bilimler, Genel410111930710172
Uzay Bilim1803114001037
Yerbilimi1001100003
Diğer630186396812206
TOPLAM104747471598325377843653287
The En Fazla Proje Üretilen Araştırma Alanlarının Dağılımı chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre Proje Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
Erciyes Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi