Erciyes Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Proje Sayılarının Dağılımı
TBTK: TÜBİTAK Projesi
SANT: Sanayi Tezleri Araştırma Projesi
KBDP: Kalkınma Bakanlığı Destekli Proje
BAPA: BAP Destekli Araştırma Projesi
UKDP: Diğer Ulusal Kurumlarca Desteklenen Projeler
ABÇP: Avrupa Birliği Çerçeve Projesi
ABDP: Avrupa Birliği Destekli Diğer Projeler
UABP: Uluslararası Kurumlarca Bilimsel Arştırma Projesi
DGRP: Diğer Projeler
ALAN
TBTK
SANT
KBDP
BAPA
UKDP
ABCP
ABDP
UABP
DGRP
TOPLAM
Bilgisayar Bilimi155154080139
Bitki & Hayvan Bilimi4404146200201217
Biyoloji & Biyokimya2200596110291
Çevre/Ekoloji2200163210044
Çok Disiplinli66003891220118
Ekonomi & İşletme314522000237
Farmakoloji & Toksikoloji2500553000386
Fizik2001172001445
İmmunoloji120080000020
Kimya2800502300588
Klinik Tıp863124071444350
Malzeme Bilimi23633411002079
Matematik700140000122
Mikrobiyoloji3700454000288
Moleküler Biyoloji & Genetik56017680103145
Mühendislik23930212785751535653
Nörobilim & Davranış2100141000036
Psikiyatri3000000003
Psikoloji0000000000
Sanat & Beşeri Billimler201734230049
Sosyal Bilimler, Genel8202712910231917253
Tarım Bilimleri6910104523268245
Temel Bilimler, Genel410111120710163
Uzay Bilim1803114001037
Yerbilimi1001100003
Diğer610173276802178
TOPLAM100346441478308347739603089
The En Fazla Proje Üretilen Araştırma Alanlarının Dağılımı chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre Proje Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2018
Erciyes Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi