Erciyes Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Proje Sayılarının Dağılımı
TBTK: TÜBİTAK Projesi
SANT: Sanayi Tezleri Araştırma Projesi
KBDP: Kalkınma Bakanlığı Destekli Proje
BAPA: BAP Destekli Araştırma Projesi
UKDP: Diğer Ulusal Kurumlarca Desteklenen Projeler
ABÇP: Avrupa Birliği Çerçeve Projesi
ABDP: Avrupa Birliği Destekli Diğer Projeler
UABP: Uluslararası Kurumlarca Bilimsel Arştırma Projesi
DGRP: Diğer Projeler
ALAN
TBTK
SANT
KBDP
BAPA
UKDP
ABCP
ABDP
UABP
DGRP
TOPLAM
Bilgisayar Bilimi155164080140
Bitki & Hayvan Bilimi4404148210201220
Biyoloji & Biyokimya2200606110292
Çevre/Ekoloji2200163210044
Çok Disiplinli69004292220126
Ekonomi & İşletme314521000135
Farmakoloji & Toksikoloji2500563000387
Fizik2001182001446
İmmunoloji120080000020
Kimya3000552300595
Klinik Tıp893124871444361
Malzeme Bilimi23633411002079
Matematik800140000123
Mikrobiyoloji3700464000289
Moleküler Biyoloji & Genetik58017980103150
Mühendislik23730212915651535663
Nörobilim & Davranış2100141000036
Psikiyatri3000000003
Psikoloji0000000000
Sanat & Beşeri Billimler2021334350059
Sosyal Bilimler, Genel8302732910221817254
Tarım Bilimleri6910108523268249
Temel Bilimler, Genel410111220710164
Uzay Bilim1803114001037
Yerbilimi1001100003
Diğer610174276812180
TOPLAM101346451532307367839593155
The En Fazla Proje Üretilen Araştırma Alanlarının Dağılımı chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre Proje Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
Erciyes Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi