Erciyes Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Yayın Sayılarının Dağılımı
Alan
ISI Dergilerinde Makale
Diğer Dergilerde Makale
Kitap
Kitapta Bölüm
Bildiri
Ansiklopedi Konusu
Diğer
Toplam
Bilgisayar Bilimi972410819820339
Bitki & Hayvan Bilimi5261915781067001867
Biyoloji & Biyokimya435841224519101075
Çevre/Ekoloji78161519000290
Çok Disiplinli14645111343500650
Ekonomi & İşletme39346757246010993
Farmakoloji & Toksikoloji277922836000739
Fizik4341214034000800
İmmunoloji69150010810193
Kimya119646341069002318
Klinik Tıp779615295728552871014955
Malzeme Bilimi277191131600614
Matematik144924010410345
Mikrobiyoloji400126124905001456
Moleküler Biyoloji & Genetik423380745700925
Mühendislik305844335644472008072
Nörobilim & Davranış162730849500738
Psikiyatri13713115600208
Psikoloji48712280059
Sanat & Beşeri Billimler231256340277640592
Sosyal Bilimler, Genel2341563472398168021104558
Tarım Bilimleri5812384261087001936
Temel Bilimler, Genel12871532121848002330
Uzay Bilim3130011100145
Yerbilimi30113008
Diğer4563233971998301890
TOPLAM183135617839117121870285048095
The ISI Indekslerinde Taranan Dergilerde En Fazla Yayın Yapılan Araştırma Alanları chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre ISI Indekslerinde Taranan Dergilerdeki Makale Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2018
Erciyes Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi