Erciyes Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Yayın Sayılarının Dağılımı
Alan
ISI Dergilerinde Makale
Diğer Dergilerde Makale
Kitap
Kitapta Bölüm
Bildiri
Ansiklopedi Konusu
Diğer
Toplam
Bilgisayar Bilimi992410820220345
Bitki & Hayvan Bilimi5292065781131001949
Biyoloji & Biyokimya448881224528101101
Çevre/Ekoloji76151519400291
Çok Disiplinli14351111344600664
Ekonomi & İşletme403597672463101011
Farmakoloji & Toksikoloji282912837000753
Fizik4501314036400841
İmmunoloji71150011010197
Kimya123846341076002367
Klinik Tıp811915606128654091015436
Malzeme Bilimi293191132400638
Matematik148894010410346
Mikrobiyoloji404134124921001484
Moleküler Biyoloji & Genetik429430747500954
Mühendislik314346135664608008313
Nörobilim & Davranış173740851600771
Psikiyatri14213115600213
Psikoloji48712290060
Sanat & Beşeri Billimler231356342295640622
Sosyal Bilimler, Genel2391622482426181423004813
Tarım Bilimleri6102494261143002032
Temel Bilimler, Genel13011542224873202376
Uzay Bilim3130011500149
Yerbilimi30113008
Diğer48334941711027301974
TOPLAM189215821857120722596306049708
The ISI Indekslerinde Taranan Dergilerde En Fazla Yayın Yapılan Araştırma Alanları chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre ISI Indekslerinde Taranan Dergilerdeki Makale Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
Erciyes Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi