Erciyes Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Yayın Sayılarının Dağılımı
Alan
ISI Dergilerinde Makale
Diğer Dergilerde Makale
Kitap
Kitapta Bölüm
Bildiri
Ansiklopedi Konusu
Diğer
Toplam
Bilgisayar Bilimi1002510820220347
Bitki & Hayvan Bilimi5412095791136001970
Biyoloji & Biyokimya450891224536101112
Çevre/Ekoloji77161819500297
Çok Disiplinli14353111345600676
Ekonomi & İşletme453678072476101041
Farmakoloji & Toksikoloji284922837300759
Fizik4631314036700857
İmmunoloji76150011310205
Kimya124746361085002387
Klinik Tıp818116866229254461015668
Malzeme Bilimi301191132400646
Matematik163974011710382
Mikrobiyoloji410134124921001490
Moleküler Biyoloji & Genetik428460748400965
Mühendislik317548636674689008453
Nörobilim & Davranış173750852000776
Psikiyatri14517115700221
Psikoloji69814310068
Sanat & Beşeri Billimler251536542304640653
Sosyal Bilimler, Genel2391737483438184223004969
Tarım Bilimleri6322814261215002158
Temel Bilimler, Genel13181722222883202419
Uzay Bilim3230011600151
Yerbilimi30113008
Diğer50941145731086302127
TOPLAM191666251871123422977306050805
The ISI Indekslerinde Taranan Dergilerde En Fazla Yayın Yapılan Araştırma Alanları chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre ISI Indekslerinde Taranan Dergilerdeki Makale Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
Erciyes Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi