Erciyes Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Yayın Sayılarının Dağılımı
Alan
ISI Dergilerinde Makale
Diğer Dergilerde Makale
Kitap
Kitapta Bölüm
Bildiri
Ansiklopedi Konusu
Diğer
Toplam
Bilgisayar Bilimi992410719520337
Bitki & Hayvan Bilimi5151845761042001822
Biyoloji & Biyokimya430831224518101068
Çevre/Ekoloji75151418100276
Çok Disiplinli14646111242800643
Ekonomi & İşletme38341757144510971
Farmakoloji & Toksikoloji276902835800734
Fizik4281013033600787
İmmunoloji69140010810192
Kimya118946341052002294
Klinik Tıp769915165728452751014832
Malzeme Bilimi272191131200605
Matematik14291409910337
Mikrobiyoloji398121124881001425
Moleküler Biyoloji & Genetik419380745600920
Mühendislik298041735654318007815
Nörobilim & Davranış162730848400727
Psikiyatri13713115600208
Psikoloji48711260056
Sanat & Beşeri Billimler221186340274640581
Sosyal Bilimler, Genel2321520467395162819704439
Tarım Bilimleri5592214261062001872
Temel Bilimler, Genel12821502117846002316
Uzay Bilim2830010900140
Yerbilimi30113008
Diğer4542953968990301849
TOPLAM180585456833115421482271047254
The ISI Indekslerinde Taranan Dergilerde En Fazla Yayın Yapılan Araştırma Alanları chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre ISI Indekslerinde Taranan Dergilerdeki Makale Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2018
Erciyes Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi